ua en ru

Danone і "Олімпекс-Агро" побудують в Дніпропетровській обл. тваринницький комплекс на 1,6 тис. голів дійного стада

09:08 18.06.2010 Пт
1 мин

Французька компанія Danone і українська компанія "Олімпекс-Агро" мають намір побудувати в Дніпропетровській обл. тваринницький комплекс на 1,6 тис. голів дійного стада для виробництва молочної сировини, передає "Комерсант-Україна".
Щорічно в комплексі планується виробляти 5 тис. т молока. Сторони можуть інвестувати в проект близько 20,2 млн грн. Деталі створення СП не розголошуються до підписання остаточної угоди, що намічено на кінець червня. Попередній договір щодо цього проекту був укладений у травні. За словами директора "Олімпекс-Агро" Сергія Коненка, розглядаються різні варіанти СП, у тому числі участь Danone в акціонерному капіталі нового підприємства - не виключено, що на паритетних умовах.
"Олімпекс-Агро" вже володіє 1,4 тис. голів дійного стада, але воно міститься на фермах, де використовуються застарілі технології та обладнання, за словами С.Кононенка. "Після завершення будівництва стадо буде переведено в новий комплекс, що дозволить підвищити його продуктивність за рахунок використання сучасних технологій", - підкреслив він.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: