Данія не має наміру визнавати російські вибори в Криму

НовиниПолітика    16.09.2016 - 03:29
Фото: Крістіан Йенсен
Фото: Крістіан Йенсен
Говорити про повернення делегації РФ в Асамблею поки занадто рано, - ПАРЄ Путін завтра в Криму проведе засідання Держради з транспорту

Глава МЗС Данії назвав неприйнятними російські вибори

Міністр закордонних справ Данії Крістіан Йенсен заявив, що влада країни не має наміру визнавати результати російських парламентських виборів в окупованому РФ українському Криму і вважає неприйнятним проведення таких виборів там. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Ми не визнаємо результатів виборів на території незаконно анексованого Криму. Мова йде про окупацію частини української території, і ми вважаємо неприйнятним заяву Росії про те, що вибори там "вільні і чесні", - заявив він.

Відзначимо, Україна закликала міжнародну спільноту не визнавати результатів виборів у Державну думу, нижньої палати парламенту Росії, 18 вересня враховуючи, що Кремль вирішив проводити їх також і на території окупованого українського Криму.

Нагадаємо, в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) вважають, що поки занадто рано говорити про підтвердження повноважень російської делегації після проведення виборів в Держдуму РФ.

Читайте в розділі

Замголови МЕРТ Нефьодов не планує більше року працювати на своїй посаді

Екс-глава адміністрації Путіна констатував початок "холодної війни" між РФ і США

Французька влада почала розселяти табір біженців у Калі

On Top