ru ua

На Далекий Схід обрушився тайфун

На Далекий Схід обрушився тайфун Фото: тайфун "Чан-Хом"

Ще добу тому тайфун бушував в Японії, Китаї і Південній Кореї

На російський Далекий Схід обрушився тайфун "Чан-Хом", який ще добу тому вирував у Японії, Китаї і Південній Кореї. Рятувальники оголосили штормове попередження в чотирьох регіонах округу - в Приморському, Хабаровському краї, Сахалінській області і Єврейської автономії, передає "Российкая газета".

За інформацією департаменту дорожнього господарства краю, до теперішнього моменту зафіксований невеликий зсув на трасі Седанка-Патрокл у Владивостоці, але руху автомобілів він не заважає.

Повідомляється, що в понеділок і вівторок тайфун пройде по південних і східних районах Хабаровського краю і всієї території Єврейської автономної області. Там очікуються сильні зливи з грозами.

У ці ж два дні стихія прийде в Сахалінську область.

"Несприятливі та небезпечні погодні явища можуть призвести до порушень у роботі всіх видів транспорту та об'єктів ЖКГ, збільшення кількості ДТП, обривів ЛЕП, пошкоджень покрівлі, падіння широкоформатних конструкцій та дерев. Через проливні дощі можливі підтоплення доріг, обмеження руху автотранспорту через підмив опор мостів і розмив дорожнього полотна", - повідомили в МНС Росії.

Відзначається також, що в Південній Кореї через негоду скасували понад 60 авіарейсів, на південному і західному узбережжі закрили порти, заборонили судам виходити в море.

Нагадаємо, у Китаї з прибережних районів провінції Чжецзян евакуйовано понад 865 тисяч людей у зв'язку з наближенням тайфуну "Чан-хом".