Д.Медведєв закликав жорстко присікати будь-які спроби розпалювання міжнаціональної ворожнечі та заклики до заворушень

Президент РФ Дмитро Медведєв закликав жорстко присікати будь-які спроби розпалювання міжнаціональної ворожнечі та заклики до заворушень. Виступаючи сьогодні на засіданні Держради, він заявив, що міжнаціональні відносини в РФ є напруженими. Аналогічні проблеми існують у багатьох економічно розвинених країнах, констатував глава держави, повідомляє РБК.

"Виникають конфлікти на міжнаціональному грунті, їх загостренню сприяють політичні екстремісти і просто кримінальники", - підкреслив Д.Медведєв. "Для Росії міжнаціональні конфлікти смертельно небезпечні, вони підривають засади суспільства", - зазначив він.

Д.Медведєв нагадав, що "у злочинців немає національності ", і їх треба карати незалежно від національності. "На першому місці повинні бути робота з підтримки громадянської злагоди, повинен бути діалог, терпляче зближення позицій, буквально по міліметру. При цьому в жодному разі не можна загравати з тими, хто діалогу не хоче", - сказав Президент РФ. "Безглуздо протягувати руку тому, хто її ніколи не потисне", - уклав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся