Д.Кемерон: Війська коаліції нейтралізували ППО Лівії
Коаліційні війська в основному нейтралізували систему протиповітряної оборони (ППО) Лівії і запобігли "кривавій бойні в Бенгазі", яку лівійський лідер Муаммар Каддафі був готовий влаштувати на тлі протистояння опозиції. З відповідною заявою виступив сьогодні прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон в парламенті країни, передає РБК з посиланням на Associated Press
Крім того, прем'єр-міністр нагадав, що М.Каддафі не підкорився резолюції Ради Безпеки ООН і збрехав міжнародному співтовариству, заявивши про припинення вогню.
Нагадаємо, 19 березня 2011 р. коаліція п'яти західних країн - США, Франції, Великобританії, Канади та Італії - почала завдавати ракетних ударів по території Лівії у відповідності з резолюцією Ради Безпеки ООН, яка забороняє військовим літакам армії уряду цієї країни літати над своєю територією. У результаті ракетної атаки був виведений з ладу ряд об'єктів ППО країни. Удари наносилися також по військових базах і бронетехніки.