Д.Фірташ: "Концерн Стірол" запрацює на повну потужність до кінця 2011 року

ВАТ "Концерн Стірол" запрацює на повну потужність до кінця 2011 р. Про це сказав голова Group DF Дмитро Фірташ, передає кореспондент РБК-Україна.
"Повністю йдуть реконструкції, розроблені інвестиційні програми на цей та наступний рік, і я думаю, що до кінця наступного року завод запрацює на 100% потужності", - заявив Д.Фірташ.
Говорячи про причини відстрочки відновлення підприємства, Д.Фірташ сказав: "Хімічна промисловість найбільше пережила стрес під час кризи. Ми отримали високу ціну на газ, і були неконкурентоспроможні на ринку. У нас у вересні-жовтні було багато зупинок, а хімічне підприємство повинно працювати цілодобово. Коли ми отримали підприємство, воно працювало на 25% потужності. Також були проблеми з кадрами. Люди просто були не здатні працювати в такий складній ситуації. Тим не менш, сьогодні підприємство працює на 65% навантаження".
За словами Д.Фірташа, зараз підприємство набрало 1,5 тис. фахівців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся