Спікером парламенту Латвії обрана лідер партії "Єдність" Солвіта Аболтіня

Спікером латвійського сейму (парламенту) сьогодні стала Солвіта Аболтіня - лідер партії "Єдність": за неї проголосував 51 депутат зі 100, повідомляють латвійські ЗМІ. На засіданні сейму, що пройшло напередодні, парламентаріям не вдалося обрати спікера. Екс-Президент Латвії Валдіс Затлерс, який є кандидатом від Партії реформ Затлерса (ПРЗ), не отримав більшості голосів і відмовився брати участь в другому турі. Кандидатом в голови сейму ПРЗ висунула Аболтіню. За її суперника Андрія Клементьева з "Центру згоди" проголосував 41 депутат. У голосуванні взяли участь 99 депутатів, було визнано дійсними 95 бюлетенів, 4 бюлетеня були зіпсовані - в них депутати проголосували "проти" обох кандидатур.

Раніше прем'єр-міністр Латвії Валдіс Домбровскіс говорив, що, якщо в майбутньому робота нинішньої коаліції не клеїтиметься, можуть початися переговори про розширення коаліції, наприклад про запрошення в коаліцію Союзу "зелених" і селян (СЗК).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся