Мало не щодня отримуємо 10-15 заявок на відновлення різних об’єктів, - Жебрівський

Мало не щодня отримуємо 10-15 заявок на відновлення різних об’єктів, - Жебрівський
Фото: Павло Жебрівський на зустрічі з представниками ОБСЄ (facebook.com/zhebrivskyi)

Українська сторона на Донбасі завжди надає гарантії безпеки для ремонтників

До Донецької обласної військово-цивільної адміністраціїмало не щодня ми отримуємо 10-15 заявок на відновлення тих чи інших об’єктів, пошкоджених під час бойових дій: газогонів, електромереж, будівель тощо. Про це голова Донецької ОВЦА Павло Жебрівський розповів на зустрічі із заступником голови моніторингової місії ОБСЄ Александром Хугом. 

"З українського боку завжди маємо розуміння необхідності проведення відновлювальних робіт та гарантії безпеки для ремонтників. Протилежна ж сторона дає гарантії безпеки для одного-двох об’єктів максимум. Фактично, бойовики, підтримувані Росією, тримають у заручниках сотні тисяч мирного населення Донеччини", - зазначив Жебрівський.

Він наголосив, що вважає людей, які живуть на тимчасово не підконтрольній українській владі території, громадянами України й підкреслив, що ОБСЄ відіграє ключову роль у моніторингу обстановки навколо стратегічно важливих об’єктів.

Жебрівський додав, що проблема збройного протистояння буде вирішена, щойно буде перекрито російсько-український державний кордон.

 

У Авдіївці мав зустріч із заступником голови моніторингової місії ОБСЄ Александром Хугом. Обговорили актуальні проблеми...

Опубліковано Павлом Жебрівським 21 червня 2017 р.

Нагадаємо, у Донецькій області розпочалися роботи з відновлення електропостачання, прокладається нова лінія довжиною понад 5 кілометрів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся