ЧС-2018: Збірні Португалії та Іспанії зіграли внічию у першому турі

ЧС-2018: Збірні Португалії та Іспанії зіграли внічию у першому турі Фото: Португалія - Іспанія (twitter.com/SEFutbol)

Роналду зробив хет-трик, Дієго Коста - дубль

Збірні Іспанії і Португалії не зуміли виявити переможця в матчі першого туру групи B чемпіонату світу-2018. Зустріч завершилася з рахунком 3:3.

Автором першого м'яча став нападник португальців Кріштіану Роналду, який реалізував пенальті на 4-й хвилині. В середині тайму форвард Дієго Костасравнял рахунок. До перерви Роналду оформив дубль. На початку другої половини зустрічі Коста знову зрівняв рахунок. На 58-й хвилині захисник Хосе Ігнасіо Начо вивів Іспанію вперед. Крапку в матчі поставив Роналду, який забив зі штрафного в кінцівці другого тайму.

У другому турі збірна Іспанії зустрінеться з Іраном в Казані, національна команда Португалії в Москві зіграє з Марокко. Обидва матчі відбудуться 20 червня.

Нагадаємо, збірна Уругваю на останніх хвилинах вирвала мінімальну перемогу над командою Єгипту у першому матчі групи А чемпіонату світу-2018.