Бразилія і Швейцарія стартували на ЧС-2018 з нічиєї

Бразилія і Швейцарія стартували на ЧС-2018 з нічиєї Фото: Бразилія - Швейцарія (twitter.com/CBF_Futebol)

На гол Коутіньйо швейцарці відповіли м'ячем Цубера

Збірні Бразилії та Швейцарії зіграли внічию в матчі першого туру групи E на чемпіонаті світу-2018. Як повідомляється на сайті ФІФА, зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Рахунок в матчі відкрили бразильці на 20 хвилині завдяки удару півзахисника Філіпа Коутіньйо. Швейцарській команді вдалося відігратися на початку другого тайму. Гол на 50 хвилині на свій рахунок записав Стівен Цубер.

У матчі другого туру групового етапу збірної Бразилії 22 червня належить зіграти з командою Коста-Ріки, а Швейцарія в цей же день зустрінеться з Сербією.

Нагадаємо, збірна Мексики обіграла діючих чемпіонів світу - національну команду Німеччини з рахунком 1:0 в матчі першого туру групи F чемпіонату світу-2018.