ru ua

Члени ДВК в Артемівську Донецької області зіпсували бюлетені по мажоритарникам, - голова ЦВК

Члени однієї з дільничних виборчих комісій виборчого округу №46 в Артемівську Донецької області, які зіпсували бюлетені, будуть притягнуті до відповідальності.

Члени однієї з дільничних виборчих комісій виборчого округу №46 в Артемівську Донецької області, які зіпсували бюлетені, будуть притягнуті до відповідальності. Про це на брифінгу заявив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Безумовно, що члени дільничної виборчої комісії, винні в псуванні виборчих бюлетенів і, відповідно, перешкоджання реалізації виборчих прав більш ніж однієї тисячі виборців, включених в списки на цій виборчій дільниці, будуть притягнуті до відповідальності", - розповів Охендовський.

Члени ДВК зіпсували всі бюлетені, проставивши штамп "вибув" навпроти прізвища одного з повноважних кандидатів. В результаті голосування на цій виборчій дільниці сьогодні відбувається лише щодо кандидатів, включених до списків політичних партій в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Нагадаємо, з 8:00 в Україні проходять позачергові вибори Ради.