Члени нового уряду Тунісу на чолі з прем'єр-міністром Хамаді Джебалі склали присягу перед Президентом країни Мансифом аль-Мурзук, передає "Сіньхуа" з посиланням на місцеві ЗМІ.
Варто відзначити, що 23 грудня новий уряд більшістю голосів отримав вотум довіри Законодавчої асамблеї: 154 депутати з 217 підтримали Джебалі і його міністрів.
Пріоритетним завданням нового уряду стане створення робочих місць, боротьба з масовим безробіттям і стимулювання економічного зростання.
Уряд Тунісу є коаліційним; Джебалі представляє ісламістську партію "Ен-Нахда" ("Відродження"). За підсумками загальних виборів "Ен-Нахда" здобула перемогу, але не заручилася більшістю, набравши понад 41% голосів і отримавши 90 депутатських місць з 217 можливих. Дві інші партії, що увійшли в коаліцію - Республіканський конгрес і "Ат-Такаттуль".
Мансифом аль-Мурзук, що отримав пост Президента країни, є лідером Республіканського конгресу, а спікер Законодавчої асамблеї - лідер партії "Ат-Такаттуль" Мустафа бен Джаафар.