Чистий збиток Nintendo в I півріччі 2010-2011 ФР склав 24,6 млн дол. проти прибутку роком раніше

Чистий збиток японського виробника ігрових приставок Nintendo Co. за I півріччя 2010-2011 фінансового року (квітень-вересень ц.р.) склав 2,01 млрд ієн (24,6 млн дол. за поточними обмінними курсами), тоді як за I півріччя минулого фінансового року Nintendo отримала чистий прибуток у розмірі 69,5 млрд ієн. Про це повідомляється в опублікованому сьогодні фінансовому звіті компанії. 
Обсяг продажів компанії за звітний період знизився на 34% і склав 363,16 млрд ієн (4,4 млрд дол) проти 548 млрд ієн роком раніше. Операційний прибуток Nintendo склав 54,2 млрд ієн (664 млн дол.), що майже на 50% менше аналогічного показника за I півріччя минулого фінроку, зафіксованого на рівні 104,4 млрд ієн. 
Nintendo, до березня 2009 р. регулярно демонструвала рекордні прибутки, з настанням світової фінансової кризи зіткнулася з падінням продажів відеоігор та ігрових консолей. Погіршення показників в I півріччі поточного фінансового року пов'язане із зміцненням ієни і затримкою з релізом нової 3D-версії портативної ігрової системи DS. 
Японська компанія Nintendo, що базується в м. Кіото, спеціалізується на виробництві ігрових приставок і програмного забезпечення до них. Компанія випускає популярні консолі Wii і портативні ігрові системи DS. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся