Чистий прибуток "Укроборонпрому" за I півріччя склав 410 млн грн проти збитків роком раніше

НовиниЕкономіка    06.08.2013 - 11:56
Чистий прибуток "Укроборонпрому" за I півріччя 2013 р. склав 410 млн грн проти збитків роком раніше.

Чистий прибуток "Укроборонпрому" за I півріччя 2013 р. склав 410 млн грн проти збитків роком раніше. Про це повідомив генеральний директор ДК "Укроборонпром" Сергій Громов (на фото), передає прес-служба концерну.

"Прибуток підприємств суднобудування і морської техніки зріс з 35 млн гривень І в першому півріччі 2012 р. до 221 млн у відповідному періоді 2013 р. Показники підприємств авіапрому зросли за вказаний період з 80 млн до 143 млн гривень. Прибуток спецекспортерів - з 44 млн до 64 млн грн", - повідомив Громов.

За його словами, навіть глибоко збиткові підприємства концерну продемонстрували позитивну економічну динаміку.

"Виробники радіолокаційної техніки, ППО, ракетно-артилерійського озброєння та зв'язку за рік подолали кризу і закінчили досліджуваний період з сумарним прибутком 7,5 млн грн, на відміну від збитків у 62 млн грн у І півріччі 2012 р. Істотно зменшено збитки підприємств бронетанкової, автомобільної, інженерної та спеціальної техніки. У першому півріччі 2012 р. їх сумарний збиток становив 173 млн грн, а у відповідний період 2013 р. знизився до 17 млн. Підприємства-виробники ракет і боєприпасів скоротили збитки за досліджуваний період з 22 млн до 11 млн грн", - заявив Громов.

Нагадаємо, раніше Громов заявив, що допускає можливість об'єднання підприємств "Укроборонпрому" і "Мотор Січі".

"Укроборонпром" є нещодавнім утворенням у структурі оборонно-промислового комплексу України. 30 грудня 2010 р. Президент Віктор Янукович підписав Указ "Про заходи щодо підвищення ефективності діяльності оборонно-промислового комплексу України", у якому доручив Кабінету міністрів створити державне господарське об'єднання "Укроборонпром" з державних підприємств, що здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

Станом на кінець 2012 р. до складу державного концерну "Укроборонпром" були передані 130 підприємств оборонного комплексу України.

У I кварталі 2013 р. чистий прибуток ДК "Укроборонпром" склав 50 млн грн проти збитків у 35 млн грн роком раніше.

Наприкінці липня ц.р. в Україні набув чинності закон №396-VII, відповідно до якого "Укроборонпрому" будуть надані державні гарантії для забезпечення виконання зобов'язань.

Зазначимо, що уряд має намір затвердити державну програму реформування і розвитку ОПК до 2017 р. Водночас, як раніше заявляли в "Укроборонпромі", питання про приватизацію держконцерну не розглядатиметься до 2015 р.

 

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top