ua en ru

Чистий прибуток німецького концерну MAN в I кварталі 2012 р. знизився на 77,1% і склав 129 млн євро

12:05 03.05.2012 Чт
2 мин

Чистий прибуток німецького машинобудівного концерну MAN AG в I кварталі 2012 р. знизився на 77,1% і склав 129 млн євро проти 565 млн євро, отриманих за аналогічний період роком раніше. Про це повідомляється в опублікованому сьогодні фінансовому звіті компанії.

Виручка компанії за звітний квартал збільшилася на 3,2% і склала 3,845 млрд євро проти 3,724 млрд євро в січні-березні 2011 р. Операційний прибуток MAN за підсумками I кварталу 2012 р. склав 253 млн євро, що на 22% менше аналогічного показника за минулий рік, зафіксованого на рівні 325 млн євро.

Скорочення чистого і операційного прибутку в I кварталі ц.р. у компанії пояснили в першу чергу застоєм на світовому ринку вантажних автомобілів.

До складу MAN Group входять MAN Nutzfahrzeuge AG (виробник вантажівок, автобусів, двигунів для автомобілів і морських судів), Ferrostaal AG (постачальник і розробник продукції для підприємств важкої промисловості), MAN Roland Druckmaschinen AG (виробник устаткування для видавничої справи), MAN B&W Дизель AG (виробник дизельних двигунів для морських судів, силових установок і промислових потреб), MAN Turbomaschinen AG (сервісне обслуговування компресорів і турбін), Renk AG (розробка коробок передач) і MAN Technologie AG (проектування та виробництво в області авіації, космосу і оборони).

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: