ru ua

Чистий прибуток "Метінвесту" в І півріччі 2014 р. збільшився на 46% - до 653 млн дол

Чистий прибуток групи "Метінвест" (Metinvest B.V.) у І півріччі 2014 р. в порівнянні з аналогічним періодом 2013 р. збільшився на 46% - до 653 млн дол.

Чистий прибуток групи "Метінвест" (Metinvest B.V.) у І півріччі 2014 р. в порівнянні з аналогічним періодом 2013 р. збільшився на 46% - до 653 млн дол. Про це йдеться в консолідованих проміжних фінансових результатах діяльності "Метінвесту" за 6 місяців, що завершилися 30 червня 2014 р. за стандартами МСФЗ, які оприлюднила прес-служба компанії.

Консолідована виручка "Метінвесту" в І півріччі 2014 р. склала 6 млрд 023 млн дол, що на 8% менше порівняно з І півріччям 2013 р.

Скоригований показник EBITDA склав 1 млрд 609 млн дол (на 29% більше порівняно з 2011 р.) з маржею в 27%.

"З кінця звітного періоду ми зіткнулися з істотними операційними ризиками через конфлікт в деяких частинах Донецької та Луганської областей, де ситуація суттєво погіршилася в липні і серпні. Як ми повідомляли, у липні Авдіївський КХЗ поніс прямий збиток у результаті ушкодження власності та ліній електропередачі. Співробітники заводу і енергокомпанії ДТЕК виконали оперативні роботи по відновленню Авдіївського КХЗ для забезпечення мінімальних потреб наших металургійних підприємств, і виробництво поступово повертається до нормального рівня. У середині серпня Єнакіївський металургійний завод тимчасово зупинив основні виробничі операції через пошкодження, в даний час ведуться ремонтні роботи. Виробництво на Харцизькому трубному заводі було тимчасово зупинено через пошкодження залізничної інфраструктури і буде відновлене після її ремонту. Виробництво на шахтах Краснодонвугілля було скорочено через пошкодження залізничної інфраструктури і буде відновлено після необхідного ремонту. Крім того, "Азовсталь" і Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча в даний час працюють на рівні близько 50-60% потужності внаслідок логістичних обмежень поставок сировини. На сході України рівень завантаження металургійних, вугільних і коксових виробничих потужностей знизився", - заявив генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков.

Нагадаємо, в 2012 р. чистий прибуток"Метінвесту" скоротився на 77%