Чистий прибуток IBM в III кварталі 2011 р. склав 3,8 млрд дол. - на 7% більше, ніж роком раніше

Чистий прибуток одного зі світових лідерів в області виробництва комп'ютерної техніки і надання комп'ютерних послуг International Business Machines (IBM) в III кварталі 2011 р., який завершився 30 вересня, збільшився на 7% і склав 3,8 млрд дол. Роком раніше цей показник складав 3,6 млрд дол. Такі дані наводяться в поширеному сьогодні фінансовому звіті корпорації.
Виручка IBM за підсумками III кварталу 2011 р. виросла на 8% - до 26,2 млрд дол.
Прибуток IBM в перерахунку на одну акцію в III кварталі 2011 р. склав 3,19 дол., що на 13% більше, ніж аналогічний показник річної давності, коли прибуток на акцію склав 2,82 дол.
International Business Machines (IBM) - один з найбільших в світі виробників програмного і апаратного забезпечення, а також IT-сервісів та консалтингових послуг. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Армонк (штат Нью-Йорк). У філіях IBM по всьому світу зайнято більше 399 тис. осіб. Чистий прибуток компанії за підсумками 2010 р. склав 14,8 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся