Чистий прибуток General Motors в I кварталі 2012 р. знизився більш ніж втричі - до 1 млрд дол

Чистий прибуток американського автоконцерну General Motors (GM), що припадає на частку власників звичайних акцій, в I кварталі 2012 р. впав більш ніж в три рази і склав 1 млрд дол. порівняно з 3,15 млрд дол., отриманими в I кварталі минулого року. Про це говориться в опублікованому сьогодні звіті компанії.

Сукупна виручка GM у січні-березні ц.р. зросла на 4,3% і склала 7,76 млрд дол. (роком раніше - 36,19 млрд дол.). Скоригований показник EBIT збільшився приблизно до 2,2 млрд дол. з 2,0 млрд дол.

Квартальний прибуток на акцію GM, скоригований на переоцінку гудвілу (goodwill), склав 0,93 дол. - більше консенсус-прогноз аналітиків 0,85 дол. (за даними Reuters).

Котирування акцій GM на торгах premarket ростуть на 1,6% після оголошення фінансових результатів.

General Motors - найбільша американська автомобільна корпорація, що виробляє свою продукцію в 35 країнах світу. 1 червня 2009р. GM розпочала процедуру банкрутства за ст.11 федерального закону США про банкрутство. Після цього 60% акцій компанії відійшли уряду США, ще 12% - уряду Канади. 17 листопада 2010 р. GM почав IPO, щоб реалізувати частину акцій, що належали американській державі. Його розмір склав 23,1 млрд дол., ставши найбільшим в історії США. Штаб-квартира організації розташована в м. Детройт, штат Мічиган. Чистий прибуток General Motors за підсумками 2011 р. виріс на 61,7% і склав 7,6 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся