Чистий прибуток найбільшої в Європі поштової служби Deutsche Post AG, доступний для розподілу серед акціонерів компанії, в II кварталі 2011 р. виріс майже в 3,5 рази і склала 278 млн євро, тоді як за аналогічний квартал роком раніше компанія отримала чистий прибуток у розмірі 81 млн євро. Про це йдеться у фінансовому звіті компанії.
Виручка компанії в II кварталі 2011 р. збільшився незначно і склала 12,84 млрд євро проти 12,8 млрд євро роком раніше. Операційний прибуток у минулому кварталі склав 562 млн євро, що в 2,2 рази більше операційного прибутку попереднього року в розмірі 253 млн євро.
Аналітики прогнозували показник чистого прибутку на рівні 258 млн євро. У той же час показник виручки очікувався на більш високому рівні - 13,28 млрд євро.
Deutsche Post є світовим лідером в секторі логістики. Компанія об'єднує такі бренди, як Deutsche Post, DHL і Deutsche Postbank.