ru ua

Кількість жертв землетрусу в Китаї зросла до 89 людей, понад 800 поранені

За останніми даними, кількість жертв могутнього землетрусу в китайській провінції Ганьсу зросла до 89 осіб, більше 800 отримали поранення, повідомила місцева влада.

За останніми даними, кількість жертв могутнього землетрусу в китайській провінції Ганьсу зросла до 89 осіб, більше 800 отримали поранення, повідомила місцева влада.

Два вертольоти і близько 3 тис. військових, поліція і рятувальники були направлені в район лиха, передає ВВС. Тисячі будинків в районі землетрусу були зруйновані після серії сильних поштовхів. Зокрема, за повідомленням муніципалітету м. Дінсі, там було зруйновано більше 9 тис. будинків.

Пошуки людей продовжуються. Рятувальники знаходять жертв землетрусу під уламками будинків і обвальними масами - сходження обвалів було викликане сейсмічною активністю в районі.

Читайте також: Жертвами землетрусу в Китаї стали вже 56 людей

Нагадаємо, в китайській провінції Ганьсу в центральній частині країни напередодні вранці відбувся землетрус. За даними Геологічної служби США, магнітуда землетрусу склала 6,1, за інформацією китайського сейсмологічного бюро - досягла 6,6. За першим поштовхом послідували близько 422 афтершоків, магнітуда одного з них перевищила 5,0.

Понад 23 тис. жителів були евакуйовані з адміністративного округу Цзиі в провінції Ганьсу. Близько 20% будівель, що знаходилися в зоні землетрусу, зруйновані, більше 60% будівель отримали пошкодження.

У порушеному землетрусом регіоні зруйновано комунікації між 13 населеними пунктами.

В основному люди гинули під уламками будівель. У ряді населених пунктів в околицях міст Ланьчжоу і Дінс в результаті підземних поштовхів було зруйновано майже всі будівлі.

Як повідомляє китайське новинне агентство Сіньхуа, землетрус також спровокувало зсуви.

Нагадаємо, найбільшим за останній час в КНР став землетрус в провінції Сичуань, в результаті якого загинули більше 200 осіб. Магнітуда землетрусу склала 6,6.