ua en ru

Число жертв торнадо в Міссурі досягло 139 осіб

03:37 29.05.2011 Вс
1 мин

Число жертв торнадо в американському г.Джоплін штату Міссурі досягло 139 чоловік. Раніше повідомлялося про 132 загиблих. В результаті стихійного лиха 105 осіб вважаються зниклими без вісті. Більше 900 жителів міста отримали поранення, передає РБК з посиланням на BBC.
На даний момент триває пошук зниклих людей, в якому беруть участь близько 600 добровольців, а також 50 бригад рятувальників зі службовими собаками. У Джопліні відзначені випадки мародерства, місцева поліція повідомила про затримання 17-ти осіб, підозрюваних у цих злочинах. Очікується, що Президент США Барак Обама прибуде до Джоплін 29 травня.
Торнадо обрушився на Джоплін 22 травня, знищивши понад 2 тис. будинків. Розбір завалів до цих пір продовжується.
Нагадаємо, в квітні 2011 торнадо та урагани пройшли через декілька штатів США на півдні і південному сході країни (Алабамі, Міссісіпі, Джорджії, Вірджинії, Арканзасі і Теннессі). Найбільший збиток був нанесений Алабамі, де загинули не менше 266 осіб. Не менш 1 тис. 700 осіб постраждали.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: