Число байдужих до Путіна росіян зросло майже в 2 рази, - опитування

Число байдужих до Путіна росіян зросло майже в 2 рази, - опитування
Фото: відсоток байдужих до Путіна виріс майже вдвічі

Головним досягненням Путіна респонденти вважають підвищення боєздатності

Все більше росіян ставиться до президента Російської Федерації Володимира Путіна нейтрально або байдуже. Про це свідчить опитування "Левада центр", проведене до 17-ї річниці приходу Путіна до влади, передає ВВС.

Так, відсоток байдужих до президента росіян (17%) помітно виріс в порівнянні з березнем минулого року - тоді таку позицію висловили лише 10% опитаних. При цьому свого піку частка байдужих жителів РФ досягала в березні 2013 року, тоді показник становив 22%.

Відзначається, що найпопулярнішою відповіддю на питання про ставлення до Путіна стала "не можу сказати про нього нічого поганого" - так його охарактеризував 31% респондентів. В останні роки цю відповідь стабільно вибирають 29-31% росіян.

У той же час 29% учасників опитування зізналися в симпатії до російського лідера. У березні 2015 року таких було 37%, а потім їх частка почала знижуватися. Захоплюються Путіним 8% росіян, відразу до нього відчуває 1% опитаних, а антипатію - 2%.


78% опитаних заявили про те, що вони довіряють президенту. При цьому 18% довіри до нього не відчувають. Більше половини росіян заявили, що за минулі 17 років їх надії, пов'язані з Путіним, виправдалися. 23% респондентів заявили, що надії не виправдалися. При цьому 15% опитаних заявили, що вони не пов'язували ніяких надій з президентом.

Підкреслимо, що головним досягненням російського президента респонденти вважають "підвищення боєздатності і реформу збройних сил". Також серед досягнень росіяни перерахували зміцнення міжнародних позицій країни, економічний розвиток і підтримку спокійної політичної обстановки. 8% учасників опитування заявили про відсутність досягнень Путіна.

Опитування було проведено в кінці липня в 137 населених пунктах в 48 регіонах країни. У ньому брали участь 1,6 тисячі чоловік.

Нагадаємо, дії Путіна, як і раніше, схвалюють 82% громадян РФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся