Число байдужих до Путіна росіян зросло майже в 2 рази, - опитування

НовиниСуспільство    08.08.2016 - 15:23
Фото: відсоток байдужих до Путіна виріс майже вдвічі
Фото: відсоток байдужих до Путіна виріс майже вдвічі
Переговори з Путіним відкриють нову сторінку у відносинах з РФ, - Ердоган Менше половини німців задоволені роботою канцлера Меркель, - опитування

Головним досягненням Путіна респонденти вважають підвищення боєздатності

Все більше росіян ставиться до президента Російської Федерації Володимира Путіна нейтрально або байдуже. Про це свідчить опитування "Левада центр", проведене до 17-ї річниці приходу Путіна до влади, передає ВВС.

Так, відсоток байдужих до президента росіян (17%) помітно виріс в порівнянні з березнем минулого року - тоді таку позицію висловили лише 10% опитаних. При цьому свого піку частка байдужих жителів РФ досягала в березні 2013 року, тоді показник становив 22%.

Відзначається, що найпопулярнішою відповіддю на питання про ставлення до Путіна стала "не можу сказати про нього нічого поганого" - так його охарактеризував 31% респондентів. В останні роки цю відповідь стабільно вибирають 29-31% росіян.

У той же час 29% учасників опитування зізналися в симпатії до російського лідера. У березні 2015 року таких було 37%, а потім їх частка почала знижуватися. Захоплюються Путіним 8% росіян, відразу до нього відчуває 1% опитаних, а антипатію - 2%.


78% опитаних заявили про те, що вони довіряють президенту. При цьому 18% довіри до нього не відчувають. Більше половини росіян заявили, що за минулі 17 років їх надії, пов'язані з Путіним, виправдалися. 23% респондентів заявили, що надії не виправдалися. При цьому 15% опитаних заявили, що вони не пов'язували ніяких надій з президентом.

Підкреслимо, що головним досягненням російського президента респонденти вважають "підвищення боєздатності і реформу збройних сил". Також серед досягнень росіяни перерахували зміцнення міжнародних позицій країни, економічний розвиток і підтримку спокійної політичної обстановки. 8% учасників опитування заявили про відсутність досягнень Путіна.

Опитування було проведено в кінці липня в 137 населених пунктах в 48 регіонах країни. У ньому брали участь 1,6 тисячі чоловік.

Нагадаємо, дії Путіна, як і раніше, схвалюють 82% громадян РФ.

Читайте в розділі

В Україні зареєстровано другий в епідсезоні летальний випадок від грипу

Школи Сум закрили на карантин

Декомунізація в Україні завершена на 99%, - Інститут національної пам'яті

On Top