При обшуках у чиновника УЗ вилучили понад 220 тис. доларів і 7 золотих злитків

Фото: ВАТ "Укрзалізниця" (facebook.com/golovauz)
Фото: ВАТ "Укрзалізниця" (facebook.com/golovauz)

Чиновнику УЗ оголосили нову підозру за декларування недостовірної інформації

Правоохоронцями в рамках розслідування факту прийняття посадовими особами Публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" пропозиції неправомірної вигоди в сумі чотирьох млн гривень встановлено факт умисного невнесення в електронну декларацію одним з підозрюваних відомостей про майно та грошових коштах. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

"У ході обшуків за місцем проживання заступника юридичного департаменту ВАТ "Укрзалізниця", а також індивідуальної банківської комірки, зареєстрованої на ім'я його дружини, було виявлено та вилучено понад 220 тис. доларів, 13 тис. 500 євро, 7 золотих злитків 999,9 проби, цінні годинники тощо", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що у декларації, яка була представлена посадовою особою, доступна тільки сума у розмірі 15 тис. гривень на рахунку дружини.

Зараз матеріали зазначеного кримінального провадження приєднано до матеріалів розслідування за фактом прийняття пропозиції неправомірної вигоди. На вилучене майно і грошові кошти судом накладено арешт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, прокуратура повідомила про підозру затриманим за вимагання 2 чиновникам ПАТ "Укрзалізниця".

Згідно з інформацією прес-служби, зазначені посадові особи прийняли пропозицію директора одного з підприємств Київської області за отримання грошових коштів у сумі майже 4 млн гривень за прийняття ними особисто заходів щодо укладання договору оренди 9 га землі на території смт Пісківка Бородянського району Київської області.

За результатами попереднього розслідування 24.07.2017 заступнику юридичного департаменту ВАТ "Укрзалізниця" повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації).