ru ua

Чиказька фондова біржа почне торгівлю ф'ючерсами на українську пшеницю

Чиказька фондова біржа (CME) домовилася з Міністерством аграрної політики і продовольства про початок торгів ф'ючерсами на українську пшеницю. Про це заявив вчора президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко на IV щорічному форумі Інституту Адама Сміта "Агробізнес України", повідомляє видання "Комерсант-Україна".

Менеджер з корпоративних комунікацій CME Group Флер Ховард (Fleur Howard) уточнила, що торгівля буде здійснюватися на базі Української ф'ючерсної біржі віртуальної площадки CME Globex. За її словами, перший ф'ючерсний контракт на українську пшеницю буде підписаний до кінця року.

Нагадаємо, меморандум про співпрацю між Мінагрополітики і CME був підписаний ще в 2011 році. Кабінет міністрів 20 липня 2011 р. опублікував розпорядження про схвалення меморандуму про взаєморозуміння уряду України, Національного банку України та Чиказької товарної біржею.

Чиказька товарна біржа - одна з найбільших і найбільш диверсифікована товарно-сировинна майданчик в світі, що спеціалізується на торгівлі товарними ф'ючерсами, ф'ючерсами на валюти, індексами і процентними ставками.