Chevron може взяти участь у розробці нетрадиційних покладів газу в Україні

ДК "Укргазвидобування" провела переговори з представниками американської енергетичної компанії Chevron Corporation, обговоривши перспективи спільного пошуку та розробки нетрадиційних покладів газу в межах запропонованої компанією Chevron ділянки. Про це повідомляє прес-служба "Укргазвидобування".
Представники Chevron підкреслили високий інтерес до покладів нетрадиційного газу на території України, та висловили наміри щодо їх розробки.
За результатами переговорів прийнято рішення про подальший розгляд та опрацювання шляхів і форм залучення інвестицій від компанії Chevron з метою реалізації проектів спільного видобутку покладів газу.
"Укргазвидобування" є газовидобувною компанією України, що забезпечує понад 70% від загального видобутку газу в країні. "Укргазвидобування" вертикально інтегрована компанія з замкнутим циклом виробництва - від пошуку та розвідки родовищ нафти і газу, їх розробки, видобутку до транспортування, переробки вуглеводневої сировини і реалізації нафтопродуктів.
Chevron Corporation одна з найбільших інтегрованих енергетичних компаній США, що веде діяльність у 180 країнах. Основна діяльність видобуток нафти і газу, переробка, транспортування та продаж нафтопродуктів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся