Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Одеський "Чорноморець" зумів знову переломити хід поєдинку із загребським "Динамо". Пропустивши в першому таймі, одесити забили двічі у другій половині і зберігають шанси на вихід в плей-офф.

28 листопада, 22:05
Одеса, "Чорноморець"
Чорноморець - Динамо З, 2:1
Гол:
Антонов, 78, Діденко, 90+1 - Бечирай, 20
Чорноморець: Безотосний, Бергер, Фонтанелло, Кутас, Ковальчук, Гай, Бобко, Зубейко, Рієра, Джедже, Антонов
Динамо: Зеленика, Шимунович, Пінту, Едді, Ліма, Антолич, Памич, Леко, Халіловіч, Бечірай, Руквина

І все! Одесити вигризли перемогу!

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+1 хв. ГООООООЛЛЛ!!! І знову кутовий! Діденко! Удар головою Фонатнелло і форвард одеситів грудьми вносить м'яч за лінію воріт!

89 хв. Мало сил залишилося у гравців обох команд. Набагато більше барка у діях футболістів. А хорвати і зовсім починають тягнути час, зображуючи травми.

85 хв. Динамо відібрало м'яч і не дає Чорноморцю на підйомі розвинути успіх.

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи81 хв. Ліма рукою зупинив Матоса на лінії власного штрафного.

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи78 хв. Ну, нарешті! Після подачі кутового Бергер головою переправив м'яч уздовж воріт і Антонов впадінні вніс сферу у ворота!

77 хв. Ай-яй-яй! Антонов віддав на хід Діденко, який, прибравши захисника, пробив поруч з дальньою штангою.

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи76 хв. А у Загреба Брозович змінює Памича.

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи75 хв. Замість Джедже вийшов Діденко.

74 хв. Після хорошого прострілу з правого флангу Леко першим встиг до м'яча, випередивши гравців Чорноморця.

А в Дніпропетровську рахунок став 2:1 на користь " Дніпра". Спочатку Зозуля реалізував вихід один на один, а потім Ерік точно пробив з пенальті.

71 хв. Фернандес зумів прорватися по правому флангу в штрафну і пробити. На щастя, м'яч полетів вище воріт.

68 хв. Знову зав'язла гра в центрі поля. Мало що виходить у одеситів.

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи64 хв. Халіловіч відправився відпочивати. У грі Фернандес.

62 хв. Ще один момент. Джедже виграв м'яч за межами штрафного у воротаря Динамо, але Прийомов, який отримав м'яч від француза, занадто довго вирішував, що з ним робити. І в підсумку накрили.

61 хв. Прекрасним пасом з центру поля Матоса вивели на ударну позицію, але м'яч звалився з ноги у бразильця.

59 хв. Бачирай вивалився один на один з Безотосним, але з його парашутом воротар впорався.

58 хв. Гра проходить у центрі поля. Це не те, що потрібно одеситам. Поки не дає їм суперник накрутити швидкості.

54 хв. В другому таймі Чорноморець включив активний пресинг. Поки що результату це не дає, але якщо його не вимикати, то з часом можна розраховувати на щось.

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи50 хв. Рукавіна ногою в'їхав в голову Матосу.

49 хв. І знову тайм починається з далекого і неточного удару Халиловича.

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи46 хв. Замість Пінту вийшов Аделе. А у Чорноморця Матос поміняв Рієру.

Другий тайм в Одесі

Свисток на перерву

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи45+1 хв. Халіловіч обійшов Бергера, за що отримав по ногах.

45 хв. Тримають м'яч в центрі поля хорвати. І в повільному темпі вони дійшли до штрафного Чорноморця і Бечірай пробив трохи повз лівого кута.

41 хв. І знову Ковальчук! Тепер півзахисник бив головою після подачі зі штрафного, але м'яч полетів зовсім мимо воріт.

39 хв. Ковальчук непогано подавав штрафний, але Бобко і Рієра не вирішили, хто з них повинен бігти до м'яча.

36 хв. Бобко бив здалеку, м'яч опинився на нозі у Ковальчука, який стояв на самоті навпроти воріт, але нормально переправити м'яч за спину воротаря Кирило не зміг.

32 хв. Рукавине дали пробити з центру штрафного майданчика, але нападник пробив вище воріт.

29 хв. А тут можна було і пенальті ставити! Рієра подав праворуч і Прийомов бив головою і м'яч влучив у руку Пінту!

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи27 хв. Рання заміна у Чорноморця. Прийомов виходить замість Кутаса.

24 хв. Шок ніби сковує дії одеситів. Мало що конструктивного зараз виходить у команди Григорчука.

А Дніпро вже вийшов вперед у грі з Пандурием. Рахунок відкрив Калініч.

Чорноморець - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи20 хв. Але пропускають одесити! Бечирай в дотик переправив м'яч у ворота після прострілу Пінту праворуч.

19 хв. Поступово гра переходить під диктовку Чорноморця.

15 хв. Рієра класно пішов від захисника на правому фланзі і подав на Джедже, який пробив дуже не точно.

14 хв. Вдалося, нарешті, одеситам перейти на чужу половину поля. Виконали кілька подач в штрафну, які до нічого небезпечного не привели.

10 хв. Динамо дуже активно тисне в перші хвилини. Мало що виходить у Чорноморця, чим Загреб і користується.

7 хв. І знову Халіловіч в центрі уваги! Пробивав молодий хорват з лінії штрафного, але трохи не влучив у рамку.

6 хв. Непогано подавав з правого флангу Халіловіч, але до форварда Динамо м'яч не дійшов.

3 хв. Поки що жодній з команд не вдалося дійти до штрафної суперника. Гра проходить у центрі поля.

Почався матч в Одесі!

Добрий вечір всім вболівальникам. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу "Чорноморець" - "Динамо" Заргеб

Перед грою в Одесі в групі В наступний порядок команд:

1. Лудогорец - 3 перемоги, 1 нічия - 10 очок
2. ПСВ - 2 перемоги, 1 нічия, 1 поразка - 7 очок
3. Чорноморець - 1 перемога, 1 нічия, 2 поразки - 4 очки
4. Динамо З - 1 нічия, 3 поразки - 1 очко

У першому матчі групового етапу "Чорноморець" домігся несподіваної перемоги над чемпіоном Хорватії завдяки голам Олексія Антонова і Франка Джа-Джедже. Динамівці задовольнялися лише точним ударом Хуниора Фернандеса.

"Динамо" зіграло дев'ять поєдинків проти українських команд, і їх результати вийшли нерадісними для загребського клубу - дві нічиїх при семи поразках (нічия і чотири поразки вдома, нічия і три поразки в Україні).

Ні один хорватський клуб не міг перемогти українські команди в 11 матчах (дві нічиїх і дев'ять поразок), які пройшли після того, як "Хайдук" здолав дніпропетровський "Дніпро" в третьому колі Кубка УЕФА-1985/86.

Свій останній матч "Чорноморець" виграв. У грі з "Ворсклою" одесити здобули мінімальну перемогу. "Динамо" також здобула мінімальну перемогу - вдома був обіграний "Славен".