"Чернігівгаз": 22 тисячі споживачів жодного разу не сплатили за розподіл

Чернігів, Середа 16 вересня 2020 15:14
"Чернігівгаз":  22 тисячі споживачів жодного разу не сплатили за розподіл
Шафовий газорегуляторний пункт (прес-служба "Чернігівгазу")

Борги побутових споживачів АТ "Чернігівгаз" за доставку газу досягли 11 млн гривень. Для порівняння, стільки ж коштують 6 тисяч побутових лічильників газу або 45 ШГРП, заміна яких входить у тариф.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"У категорії злісних боржників, які не сплатили за послуги жодного разу з початку року, - 22 тисячі споживачів. До них компанія буде змушена застосовувати примусові стягнення через суд, а після закінчення карантину вдаватися до крайніх заходів - припинення газопостачання. Ще 22 тисячі боржників – це отримувачі пільг та субсидій, які нині винні компанії майже 3 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

"Чернігівгаз", як і всі надавачі комунальних послуг, згідно з постановами Кабінету Міністрів України № 848 та №373 надає інформацію про наявність простроченої заборгованості територіальним підрозділам з питань соціального захисту населення. Вони ж переглядають право на отримання державної допомоги такими споживачами.

"Разом з тим, платіжна дисципліна клієнтів "Чернігівгазу" покращилася у другому півріччі. Якщо на початку літа за послугу з розподілу газу борг мав кожен третій споживач, то у вересні – кожен четвертий", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі нагадали, що сплатити за розподіл газу можна за допомогою таких онлайн-сервісів: особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільний додаток 104Mobile для Android, мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone, чат-бот 7104ua у Viber чи Telegram.

"Вайбер-бот – один із найпопулярніших сервісів, нині ним постійно користуються 30 тисяч клієнтів компанії. З його допомогою можна передавати показання й переглядати їх історію, перевіряти нарахування та архів cплат, сплачувати за газ і розподіл газу. Перевага чат-бота 7104ua у Viber в тому, що в ньому один користувач може зареєструвати та вести до п’яти особових рахунків", - йдеться у повідомленні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся