ru ua

У Чернігові при ліквідації конвертцентру вилучили понад 1,5 млн доларів і золото, - Луценко

У Чернігові при ліквідації конвертцентру вилучили понад 1,5 млн доларів і золото, - Луценко Фото: Юрій Луценко (прес-служба Юрія Луценка)

Правоохоронці вилучили 1,67 млн доларів, 117 тис. євро і 2,6 кг золота

У Чернігові під час ліквідації конвертаційного центру правоохоронці вилучили велику кількість готівки й золото. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

"У тихому Чернігові в ході спільної операції місцевої прокуратури та податкової міліції по ліквідації конвертаційного центру, крім гривень, вилучено 1,67 млн доларів, 117 тис. євро і 2,6 кг золота", - написав Луценко.

Нагадаємо, раніше прокуратура Чернігівської області повідомила, що правоохоронці припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру з обігом понад 200 млн гривень.

У ході 20 санкціонованих обшуків за місцем проживання осіб, причетних до діяльності конвертаційного центру, в офісних приміщеннях і транспортних засобах виявлено та вилучено печатки підприємств з ознаками фіктивності, магнітні носії інформації, комп’ютерна техніка, фінансово-господарські документи, чорнові записи, готівкові кошти в сумі 8,2 млн грн і 0,8 кг золота.