Чемпіонат світу з хокею: Чехія вибила США з турніру, а фіни переграли канадців

У Мінську були зіграні чвертьфінальні матчі Чемпіонату світу з хокею. Поєдинки відбулися 22 травня.

Неймовірний поєдинок видали збірні США та Чехії. Після першого періоді рахунок був рівний. Але у другій частині гри європейці зробили ривок і Гертль, Червенка і Німець наблизили півфінал для чехів. Але в американців були інші ідеї на цей рахунок і Джонсон зміг відзначитися двічі, але ще одну рятівну шайбу американці не забили.

Досить несподівано вибули з турніру канадці, програвши збірній Фінляндії. У першому періоді зміг забити лише Палола, а в другому таймі Турріс і Шайфли вивели Канаду вперед. На самому початку третього періоду Хиатанен точним кидком зрівняв рахунок. А під кінець гри Пакаринен закинув переможну шайбу після перехоплення в центрі поля.

В інших чвертьфіналах Росія розгромила Францію 3:0 - відзначилися Анісімов, Малкін і Кутузов. Також, збірна Швеції переграла збірну Білорусі.

Додамо, у півфіналах, які відбудуться 24 травня, Росія зійдеться з Швецією, а Чехія поміряється силами з Фінляндією.