Чемпіонат світу з хокею: американці переграли казахів, а канадці розгромили Італію

У Мінську були зіграні чергові матчі Чемпіонату світу з хокею. Поєдинки відбулися 16 травня.

Збірна США провела другий поєдинок поспіль не на своєму рівні. Казахи вийшли вперед, коли Старченко замкнув пас на штанзі. У відповідь американці забили зусиллями Сміта. Романов знову вивів вперед Казахстан, але Джонс і Донован зробили рахунок на користь США. У третьому періоді на гол Старченко американці відповісти не змогли, але в першому овертаймі вирвали перемогу.

Збірна Канади за два періоді забила у ворота збірної Італії 5 шайб, чим розважила і себе і своїх вболівальників. Рахунок відкрив Уорд. У другому періоді шайбами відзначилися Ходжсон (дубль), Чимера, Турріс. Лише після цього Бореллі забив "шайбу престижу", але Шенн повернув розрив у п'ять шайб.

Додамо, що в інших матчах дня фіни обіграли збірну Швейцарії 3:2, а команда Швеції перемогла Словаччину 3:1.