Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція Фото: Челсі - Манчестер Юнайтед

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція поєдинку 1/4 фіналу Кубка Англії між "Челсі" і "Манчестер Юнайтед" розпочався на РБК-Україна о 21:30, а дивитися матч можна було на каналі "Футбол 2". Букмекери вважають фаворитом лондонський клуб.

13 березня, 21:45
Лондон, Стемфорд Брідж

Стартові склади:

Челсі: Куртуа, Аспілікуета, Давид Луїс, Кехілл, Мозес, Канте, Матіч, Алонсо, Вілліан, Дієго Коста, Азар

Запасні: Бегович, Террі, Зума, Чалоба, Фабрегас, Педро, Батшуайи

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Валенсія, Джонс, Смоллінг, Рохо, Дармиан, Еррера, Погба, Янг, Мхітарян, Рашфорд

Запасні: Ромеро, Байлли, Блінд, Каррік, Феллаїні, Лингард, Мата

Матч завершено 1:0

90 + 5 хв. Фінальний свисток. "Челсі" на своєму полі з мінімальним рахунком переграє "Манчестер Юнайтед" і виходить в півфінал Кубка Англії.

alt

90 + 4 хв. Замість Дієго Кости, який дуже довго йде з поля, дограє матч Михайла Батшуайі.

90 хв. Додано чотири хвилини. Здається, що вже змирилися з поразкою "манкуніанці".

89 хв. А тепер заміна у "Челсі". Замість Мозеса виходить Зума.

88 хв. Перша жовта для господарів поля. Попередження отримує Дієго Коста.

83 хв. Заміни. "Манчестер Юнайтед": Замість Янга на полі з'являється Лингард "Челсі": Вілліан йде, Фабрегас вийшов.

79 хв. Ешлі Янг отримав гірчичник, порушивши правила і збивши з ніг Мозеса під час спроби відбрати м'яч.

74 хв. Без атаки грають підопічні Моурінью. Всі сили сконцентровані в обороні.

70 хв. Атакують "аристократи", але "Ман Ю" дає господарям мінімум свободи поблизу штрафного.

66 хв. Чергова симуляція Дієго Коста в чужій штрафній.

65 хв. Знову відмінну атаку починали "сині", але поки тільки бігають біля воріт.

60 хв. Який момент! Рашфорд обіграв Кейхілл один в один і пробив низом по воротах. Куртуа чудовий.

56 хв. Аспілікуета пробивав по воротах, але мимо.

51 хв. ГОООЛ! Канте відкрив рахунок! Хавбек низом пробив в дальній кут. "Челсі" виходить вперед - 1: 0.

46 хв. "Челсі" починає з фолу. Але подача Янга виявилася невдалою.

46 хв. Гра продовжується. На табло нульова нічия. Замін в перерві матчу не відбулосб.

- Повертаються команди на поле, дивимося статистику першої половини гри.

alt

45 + 2 хв. Перерва.

alt

45 хв. Дві хвилини компенсував рефері.

42 хв. Словесна перепалка між Моуріньо і Конте. Суддя заспокоює обох.

alt

39 хв. Фол! Погба в центрі поля грубо зіграв, збивши з ніг Азара.

39 хв. Коста в боротьбі за м'яч потрапив в пах Де Хеа. Кіпер на газоні.

37 хв. Моурінью негайно відреагував на видалення. Мхітарян йде, Феллайні з'являється на полі.

35 хв. Огооо! Друга жовта у Еррера за удар ззаду по ногах. "Червоні дияволи" залишаються в 10.

32 хв. "Манчестер" не налаштований атакувати.

29 хв. Поки грі не вистачає вогню. Наприклад, шведського.

24 хв. Янг зробив передачу в центр штрафного, але м'яч дістався "синім".

22 хв. Андер Еррера отримує жовту картку за грубу блокування Азара.

20 хв. Давид Де Хеа творить чудеса! Здійснив кілька феноменальних сейвів підряд.

alt

17 хв. Футболісти "Челсі" за хвилину створили більше моментів ніж у перші 15 хвилин матчу.

16 хв. Азар увірвався в штрафну, але м'яч іде у дальній кут.

16 хв. Дарміан в жорсткому підкаті зносить в центрі поля Вілліана, могла бути жовта картка.

12 хв. Мхітарян б'є по воротах, але м'яч котиться у метрі мимо воріт.

8 хв. Спів уболівальників набагато колоритніше самої гри.

7 хв. Поки що м'яч ходить від однієї команди до іншої. Спокійно починають команди.

3 хв. Рохо наніс перший удар по воротах, але вийшло дуже високо.

1 хв. Стартовий свисток! Поїхали!

- Маркус Рашфорд на "Стемфорд Брідж". Очікувалося, що він пропустить матч через хворобу, але все-таки вийде в стартовому складі.

alt

Статистика особистих зустрічей в Кубку Англії.

alt

"Манчестер Юнайтед" забив у цьому сезоні 82 голи, і 45 з них були забиті чотирма нападниками, які, швидше за все, не допоможуть команді в сьогоднішній грі - Ібрагімович, Руні, Марсьяль, Рашфорд. У "Челсі" втрат немає.

Останній матч команд завершився повним фіаско команди Моурінью, тоді "Челсі" переміг з рахунком 4:0. Тепер у МЮ є шанс відігратися. Хоча, варто відзначити, що 11 матчів поспіль "Челсі" не програє "Манчестер Юнайтед". Остання поразка сталося ще в жовтні 2012 року (2:3), коли МЮ очолював Алекс Фергюсон.