Чехія прогнозує другу хвилю мігрантів чисельністю 3 млн осіб

Чехія прогнозує другу хвилю мігрантів чисельністю 3 млн осіб
Фото: мігранти

У Чехії вважають, що до тих, хто отримав дозвіл залишитися в ЄС, потягнуться їх родичі

Глава Міністерства внутрішніх справ Чехії Мілан Хованец вважає, що країни Європейського союзу може накрити "друга хвиля" мігрантів чисельністю вже в 3 млн осіб. Про це Хованец сказав на засіданні парламентського комітету з європейських справ, передає ТАСС.

За словами Хованеца, до тих, хто отримав дозвіл залишитися в ЄС, потягнуться їх родичі з країн Близького Сходу і Північної Африки, що і викличе "другу хвилю міграції".

В даний час в Чехії ще залишаються 680 вільних місць для розміщення мігрантів, зазначив Хованец.

"Ми готові відкрити ще два центри, один в Драгоніце, другий в Балкові. Загальна чисельність місць там складе близько 400", - повідомив він.

Крім того, Хованец заявив, що Чехія не буде перешкоджати мігрантам добиратися через її територію до Німеччини.

"Ми не будемо хапати за ногу сирійця, афганця або пакистанця, який не хоче тут (в Чехії - ред.). (Оскільки - ред.) він хоче до Німеччини, де у нього родичі", - сказав міністр.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка заявив, що ЄС не повинен розвалитися з-за кризи, яка виникла із-за потоку мігрантів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся