Чехія пропонує збільшити склад європейської прикордонної служби до 14 тис. осіб

НовиниПолітика    25.01.2016 - 01:25
Фото: прикордонна служба Frontex
Фото: прикордонна служба Frontex

Мілош Земан вважає неефективною службу з 1500 осіб

Президент Чехії Мілош Земан вважає недостатньою чисельність групи швидкого реагування, яку Євросоюз планує сформувати для охорони зовнішніх кордонів. Про це повідомляє Deutsche Welle‎.

"Я повністю підтримую ідею про створення європейської прикордонної служби. Але мені здається смішним, що в неї будуть входити 1500 осіб", - заявив Земан в інтерв'ю телеканалу Prime.

Він запропонував, щоб кожна країна ЄС надала по 500 солдатів, в результаті чого буде сформована група чисельністю 14 тис. осіб.

Останнім часом Євросоюз сумнівається у здатності окремих країн ефективно протидіяти таким загрозам, як хвиля мігрантів, яка накрила Європу цього року.

У зв'язку з великим потоком біженців в Європу Єврокомісія 15 грудня минулого року представила законопроект щодо вдосконалення роботи європейського прикордонного агентства Frontex. Так, планується збільшити штат агентства з 500 до 1000 осіб і створити резерв чисельністю не менше 1500 співробітників, які за необхідності будуть задіяні у кризових регіонах.

Нагадаємо, ЄС розглядає можливість створення спільної європейської прикордонної служби, яка б взяла на себе відповідальність за захист зовнішніх кордонів Шенгенської зони.

Прикордонний контроль у Шенгенській зоні можуть продовжити до кінця 2017 року Туск допустив крах Шенгенської зони через два місяці
Читайте в розділі

Обама пояснив чому зменшив термін покарання інформатору WikiLeaks Меннінг

Обама пообіцяв повернутися до активного політичного життя після річної перерви

Обама розповів, яку пораду дав Трампу після перемоги на виборах

On Top