Чехія змінила правила видачі віз громадянам України

Вівторок 19 квітня 2011 14:18

За інформацією Посольства Чехії в Україні, віднині громадяни України можуть подавати заяви на оформлення візи та дозволу на перебування у Чеській Республіці до консульського відділу за місцем свого проживання. Про це повідомив речник Міністерства зовнішніх справ України Олександр Дикусаров, передає радіо "Свобода".

"Консульський відділ Посольства Чехії у Києві: до нього належать Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області. Генеральне консульство у Львові обслуговує Волинську, Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Рівненську, Тернопільську та Чернівецьку області. Генконсульство у Донецьку - це Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Харківська, Херсонська області, місто Севастополь та АР Крим", - повідомив О.Дикусаров.

Також, згідно з угодою між урядами України і Боснії та Герцеговини, громадяни України відтепер зможуть перебувати у цій балканській державі без віз.

"Громадяни України можуть перебувати або проїздити транзитом через Боснію та Герцеговину на підставі проїзних документів, дійсних для виїзду за кордон. Без віз українці можуть перебувати у Боснії не довше ніж тридцять днів упродовж двох місяців від дня в'їзду", - уточнив О.Дикусаров.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся