Чавес активно відновлюється після операції, - віце-президент Венесуели

НовиниПолітика    26.12.2012 - 09:36

Президент Венесуели Уго Чавес активно відновлюється після проведеної на Кубі операції по видаленню злоякісного утворення. Про це в ефірі національного телеканалу повідомив віце-президент країни Ніколас Мадуро, передає Associated Press.

"Він був у хорошому настрої", - відзвітував перед громадянами про свою 20-хвилинну розмову з Чавесом віце-президент. "Він ходить і робить вправи", - уточнив Мадуро.

Заява, зроблена таким високопоставленим представником керівництва республіки, частково розвіяла завісу невизначеності, пов'язану із станом здоров'я Президента Венесуели. Відзначимо, що насамперед це на руку опозиції, яка вимагає, у разі "нез'явлення" 10 січня ц.р. Чавеса на церемонію власної ж інавгурації, відчужити його посади і провести перевибори.

Онколог Центру вивчення ракових захворювань ім. Ломбарді доктор Майкл Пішваіан відзначив, що хоча Чавес і не є його пацієнтом, але той факт, що він пересувається самостійно, говорить про відновлення функцій організму і про можливість скоро повернутися до Венесуели. Разом з тим, враховуючи діагноз (імовірно, це саркома м'яких тканин), він припустив, що в довгостроковій перспективі шанси Чавеса вкрай незначні.

Читайте також: У Венесуелі члени правлячої Соціалістичної партії виграли регіональні вибори в 20 з 23 штатів

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top