CERT-UA попереджає про нові спроби хакерських атак на українські мережі

НовиниПолітика    18.01.2016 - 12:03
Фото: світова кіберзлочинність
Фото: світова кіберзлочинність
ДФС закрила черговий підпільний інтернет-магазин електроніки з Китаю Хакери запустили вірус, що маскується під Google Chrome

Про це за фактом кібератаки на київський аеропорт "Бориспіль" 16 січня із застосуванням вірусу BlackEnergy повідомляє Reuters

Команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України при Державній службі спеціального зв'язку та захисту CERT-UA попередила про вірогідність нових хакерських атак на українські мережі та закликала системних адміністраторів перевіряти інформаційні потоки та стан системи. Про це передає Reuters.

Повідомляється, що заклик з'явився після того, як 16 січня в київському аеропорту "Бориспіль" заявили про хакерську атаку із застосуванням вірусу BlackEnergy, який було виявлено також після атаки на системи "Прикарпаттяобленерго".

Тоді вірус було швидко знайдено та локалізовано.

Нагадаємо, представник Адміністрації президента України (АПУ) з питань АТО, полковник Андрій Лисенко заявляв, що фахівці Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України запобігли можливій хакерській атаці на аеропорт "Бориспіль" з боку Росії.

Раніше також повідомлялося, що США допоможуть розслідувати кібератаку на енергосистему України, коли в результаті дій хакерів були знеструмлені Івано-Франківськ та частина Прикарпаття.

Читайте в розділі

Німеччина направить в Україну військових консультантів

Обама частково зняв обмеження на військову допомогу союзникам США по Сирії

Дії Росії в Україні підірвали європейську безпеку, - Могеріні

On Top