Колишній генсек НАТО закликав США стати міжнародним поліцейським

НовиниПолітика    03.11.2016 - 10:05
Фото: Андерс Фог Расмуссен
Фото: Андерс Фог Расмуссен

Расмуссен вважає, що світ перебуває у вогні

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що США потрібно активніше втручатися у вирішення світових конфліктів і виступити в ролі "міжнародного поліцейського". Про це він повідомив в інтерв'ю Sky News.

"Я думаю, що президент Обама неохоче використовував військову силу або загрози застосування військової сили для запобігання конфліктів у світі", - заявив колишній генсек НАТО.

Расмуссен вважає, що наступний верховний головнокомандувач Америки повинен зробити більше для встановлення миру.

"Подивіться навколо, і ви побачите світ у вогні. Сирію роздирають війни і конфлікти. Ірак на межі колапсу. Лівії перетворилася в неспроможна держава в Північній Африці. Росія нападає на Україну і дестабілізує Східну Європу. Китай грає м'язами, держава-ізгой Північна Корея погрожує ядерними ударами", - зазначив Расмуссен.

Колишній генсек додав, ситуація, що склалася, вимагє від "світового поліцейського" відновлення міжнародного права і порядку.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що Москва готує відповідні заходи на зростання "наступального потенціалу НАТО.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Ультраправі радикали підтримують Трампа на виборах в США, - Washington Post У штаті Айова затримали підозрюваного у вбивстві двох поліцейських
On Top