БЮТБ пропонує затверджувати мінімальний розмір золотовалютного резерву у держбюджеті

Понеділок 24 жовтня 2011 17:07

БЮТБ пропонує затверджувати мінімальний розмір золотовалютного резерву на відповідний бюджетний період у держбюджеті. Про це йдеться в законопроекті "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення мінімального розміру золотовалютного резерву" №9336 від 24 жовтня 2011 р.
Документом пропонується вивести питання визначення мінімального розміру золотовалютного резерву з компетенції правління Національного банку України (НБУ).
"Мінімальний розмір золотовалютного резерву встановлюється у законі України про державний бюджет на відповідний рік та визначається як сума обсягу боргових зобов'язань до виплати на 1 січня року, що наступає через 24 місяці з моменту набрання чинності законом України про державний бюджет України на відповідний рік", - йдеться у законопроекті.
Нагадаємо, золотовалютні резерви України в вересні 2011 р. зменшились на 3 млрд 255,65 млн дол. та склали 34 млрд 950,18 млн дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся