У Бундестазі розкритикували заяви Парубія

У Бундестазі розкритикували заяви Парубія

Депутат фракції лівих у німецькому парламенті Інге Хьогер вважає, що спікер українського парламенту Андрій Парубій своїми заявами "сіє розбрат між українцями". Про це вона написала у блозі на Die Linke im Bundestag.

"Андрій Парубій, спікер українського парламенту, зробив дуже агресивну заяву про східну частину України під час засідання парламенту. Він сказав, що, за розповідями його бабусі з Харківської області, мільйони українців були вбиті "московськими окупантами". Потім він продовжив за аналогією, що вони (окупанти) привезли багато людей туди з іншої країни (Росії) і тому там більше не залишається українців. На цій підставі він зробив висновок, що саме з цих причин жителі східної частини України не повинні мати права голосу з питань державного розвитку. Цією заявою Парубій відкрито говорить, що жителі Східної України не є українцями і не повинні мати демократичних прав!", - написала Інге Хьогер.


Вона вважає, що висловлювання Парубія є "образливими". "Будь-які спроби поділяти людей на "істинних українців" і всіх інших суперечать основним Європейським принципам і перешкоджають процесу національного примирення в Україні. Подібні промови, що сіють ненависть і розбрат, неприйнятні у демократичному суспільстві", - додала вона.

За словами Хьогер, "це пояснює роль, яку Парубій зіграв у страшній трагедії 2 травня 2014 року в Одесі".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся