Британський міністр впевнений, що всі прогнози по Brexit були помилкові

Британський міністр впевнений, що всі прогнози по Brexit були помилкові
Фото: Девід Майкл Девіс, міністр по виходу Великобританії з Європейського союзу (webscreenshot YouTube/itv, channel)

Парламент Великобританії продовжив обговорювати ситуацію з виходом з ЄС

Великобританія відновила дискусію про довіру до прогнозів уряду за Brexit. Про це, як передає Reuters заявив державний секретар Великобританії по виходу з Європейського союзу Девід Девіс.

За його словами кожне економічне прогнозування розвитку британської економіки після референдуму в ЄС було неправильним.

Зокрема, Девіс прокоментував прогнози в яких говорилося, що Британії буде гірше після Brexit в рамках широкого спектра потенційних сценаріїв. Поставивши під сумнів цінність таких досліджень, він заявив, що робота "неймовірно важка" і що кожна установа, яка його проводила, зазнала невдачі.

"Кожен прогноз розвитку британської економіки після референдуму, складений будь великою організацією, банками, урядовими організаціями та міжнародними організаціями виявився помилковим", - сказав Девіс.

На його думку, про це свідчить те, що в країні рекордно зросла зайнятість населення.

"Один із способів, яким це було доведено, полягає в тому, що зайнятість у країні зросла, незважаючи на прогнози рекордного рівня падіння. Ми будемо прагнути зробити все можливе, щоб зберегти цей рекорд зростання", - сказав Девіс.

 

Крім того, показово також те, що такі органи, як Міжнародний валютний фонд і Банк Англії, підвищили свої прогнози від похмурих, зроблених під час референдуму 2016 року, до позитивних.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр Британії Тереза Мей заявляла про те, що громадяни країн Європейського союзу, які проживають у Великобританії, після Brexit можуть втратити частину своїх прав.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся