Британська влада планує прийняти програму "нульової терпимості" до вуличної злочинності

Неділя 14 серпня 2011 17:35

Британська влада обіцяє різко переглянути і посилити свою політику щодо вуличної злочинності і перейти на програму американського типу так званої "нульової терпимості" до учасників вуличних заворушень і мародерів. Про це британський прем'єр-міністр Девід Кемерон розповів у інтерв'ю газеті Sunday Telegraph, повідомляє ВВС.
Ця тактика "нульової терпимості" колись була популяризована в США, і вона передбачає жорсткі покарання навіть за незначні правопорушення, що має показувати учасникам вуличних банд, що уряд не має наміру закривати очі на їхні дії.
"Я буду говорити набагато більше про необхідність цих заходів, тому що така необхідність є. Ми недостатньо голосно заявили про нашу "нульову толерантність", але це та думка, яку ми хочемо донести", - сказав британський прем'єр.
Кемерон запросив екс-главу поліції Нью-Йорка і Лос-Анджелеса Білла Бреттона відвідати Лондон в наступному місяці і проконсультувати британську владу з питань боротьби з вуличною злочинністю.
Заворушення, що почалися на півночі Лондона 6 серпня і протягом кількох днів перекинулися на інші англійські міста, викликали багато питань про здатність поліції адекватно реагувати на подібні прояви агресії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся