ua en ru

Британські автовиробники набирають швидкості після спаду, але навіть на 2014 р. вони не досягнуть рівня виробництва 2008 р. за кількістю.

07:31 17.05.2010 Пн
1 мин

Британські автовиробники набирають швидкості після спаду в їхній галузі та продукуватимуть приблизно на 50% більше автомобілів щороку протягом 5 років. Однак поширення депресії серед британських компаній, що належать іноземцям,- з закритими протягом місяців заводами минулого року - означає, що навіть на 2014 р. виробники автомобілів Британії не досягнуть рівня випуску 2008 р. за кількістю. Про це пишуть у The Times Online.

Відповідно до аналізу майбутнього європейської автомобільної галузі, виконаного групою SMMT, виробництво легкових автомобілів та фургонів у Британії зросте цього року на 25% - до 1,34 млн. Британське виробництво минулого року, найгіршого, відколи автомобілі почали масово випускати в Сполученому Королівстві, сягнуло лише 1,07 млн машин. За передбаченням SMMT, з виходом Британії з рецесії збільшиться й автовиробництво - до 1,57 млн авто 2014 р. (2008 р. їх виробляли 1,61 млн, а 2007 - 1,71 млн).

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: