Бразильська суднобудівна компанія OSX оголосила себе банкрутом через борги у 2,3 млрд дол

Суднобудівна фірма OSX Brasil, що контролюється колишнім бразильським мільярдером Ейке Батистой, подала заяву в суд Ріо-де-Жанейро менш ніж через два тижні після того, як нафтова компанії OGX також оголосила про своє банкрутство. Борг компанії, за різними оцінками, становить 2,3 млрд дол., повідомляє "Росія 24".

Батіста є одним з найвідоміших бразильських бізнесменів, колись його статки оцінювалися в 30 млрд дол. Однак інвестори останнім часом втратили впевненість в успішність його бізнес-імперії.

Група підприємств, відомих під загальною назвою EBX, працює в галузі енергетики, гірничодобувної промисловості і логістики.

Минулого місяця переговори нафтової компанії Ейке Батісти OGX з власниками облігацій на загальну суму 3,6 млрд дол. про реструктуризацію зазнали фіаско.

Загальний обсяг боргу компанії - 3,6 млрд дол. З цієї суми близько 1 млрд дол. відноситься до облігацій з терміном погашення в 2022 р. і 0,5 млрд дол. - папери, які доведеться погашати в 2018 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся