ru ua

Брат активіста Юрія Вербицького упізнав його тіло

Тіло, знайдене в бориспільській лісосмузі, належить Юрію Вербицькому.

Тіло, знайдене в бориспільській лісосмузі, належить Юрію Вербицькому. Про це повідомила племінниця загиблого активіста, передає радіо "Свобода".

За її словами, тільки що її батько - рідний брат Юрія Вербицького упізнав його тіло в морзі Борисполя.

У той же час, як повідомив РБК-Україна прес-секретар головного управління МВС України в Київській області Микола Жукович, тіло чоловіка, знайдене вранці 22 січня в лісосмузі біля с. Гнідин Бориспільського району Київської обл., зараз в морзі. Проводиться судово-медична експертиза для встановлення причин смерті.

За словами Жуковича, на тілі були відсутні ознаки насильницької смерті.

Нагадаємо, Юрій Вербицький - активіст Євромайдану, якого разом з активістом Ігорем Луценко викрали невідомі з Жовтневої лікарні м. Києва.

Вночі 22 січня Луценко знайшовся в лісосмузі біля Бориспільської траси. Луценко був живий, але дуже побитий - у нього вибито передній зуб, множинні забої та гематоми, а також струс мозку. Рідні Луценка відвезли його в приватну клініку "Борис".

Луценко розповів журналістам, що протягом декількох годин його жорстоко били і допитували. Били по певним ділянкам тіла, по оголених стопах ніг. Після тортур, йому одягли мішок на голову і відвезли у лісосмугу.

Також, за словами Луценка, поруч з ним невідомі били Вербицького. Він підкреслив, що з Вербицьким нападники вели себе більш жорстоко через те, що той зі Львова.