Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Фото: Брага - Шахтар, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

"Брага" - "Шахтар" - Онлайн-трансляція матчу "Брага" - "Шахтар" розпочнеться на РБК-Україна в 17:30, а дивитися футбол можна на каналі "Україна". Сьогодні донеччани зіграють свій останній матч на груповому етапі Ліги Європи проти знайомої португальської "Браги".

8 листопада, 18:00
Брага, "Брага Мунисималь"
Брага: Марафона, Пинту, Байяно, Росич, Гояно, Вукчевич, Тиба, Стоилькович, Орта, Фонте, Эдуарду
Шахтер: Шевченко, Бутко, Ордец, Малышев, Матвиенко, Кривцов, Танковский, Дентиньо, Марлос, Борячук, Тайсон

Брага - Шахтар, 2:4
Гол: Стоилькович, 43, Вукчевич, 89 - Кривцов, 22, 63, Тайсон, 39, 66

89 хв. ГОЛ! Помилився Шевченка, суперник перехопив м'яч і віддав під удар Вакчевичу, який не промахнувся.

66 хв. Знову гол! Тайсон відмінно прорвався через лівий фланг в штрафну і пробив під воротарем!

63 хв. ГОЛ! Кривцов знову точно пробиває головою після подачі з штрафного!

61 хв. Фред змінив у грі Танковского.

58 хв. Бернард виходить замість Марлоса.

57 хв. Танковський грубо зіграв з Фонте в центрі поля - жовта картка.

53 хв. Шахтар непогано тримає м'яч. Та й Брага начебто намагається в атаці, але моментів немає.

Перерва

43 хв. Гол! Стоилькович точно б'є головою після подачі з лівого флангу!

39 хв. Другий пішов! Контратака Шахтаря завершилася точним ударом низом від Тайсона.

31 хв. Гол не змінив суть гри. Брага намагається атакувати, але Шахтар не віддає м'яч.

22 хв. Гол! Кривцов головою вбиває м'яч після навісу з кутового!

20 хв. Знову Шевченко дістає м'яч після удару Фонте.

16 хв. Шевченко дістає м'яч після небезпечного дальнього удару Орти.

12 хв. Можна сказати, що гра рівна. Але Шахтар трохи більше з м'ячем.

6 хв. Борячук відмінно майже вийшов один на один, але воротар встиг до м'яча першим.

Почався матч

"Шахтар" підходить до матчу шостого групи в статусі переможця і може завершити свої виступи ще однією перемогою.

1. "Шахтар" - 15 очок
2. "Брага" - 6 очок
3. "Гент" - 5 очок
4. "Коньяспор" - 1 очко

В 2016 році це стане вже четвертим поєдинком "Шахтаря" проти "Браги". Три попередніх "гірники" виграли і можуть це зробити і вчетвертый раз. Але для цього знадобиться знайти особисту мотивацію. Думається, Фонсека, як і самі гравці будуть грати з думками про майбутній поєдинок проти "Динамо".

А ось "Брага" намагатиметься здобути перемогу. Саме це потрібно португальцям, щоб пробитися в плей-офф Ліги Європи. Ну або сподіватися, що "Коньяспор" зуміє обіграти "Гент".

Головний тренер "Шахтаря" Пауло Фонсека:

"Зовсім не легко діяти проти команд, що закриваються в обороні. Але я б переживав, якби ми не забивали та пропускали. Цього не сталося, і цей факт залишає мене повністю спокійним".