В БПП розповіли, коли може бути узгоджений закон про антикорупційні суди

НовиниПолітика    17.05.2017 - 12:52
Фото: Сергій Березенко
Фото: Сергій Березенко

Документ буде розглянутий після позитивного висновку Венеціанської комісії

Закон про створення Антикорупційних судів в Україні може бути прийнятий після узгодження всіх позицій конституційної реформи в частині судоустрою. Про це сьогодні в кулуарах Верховної Ради журналістам заявив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенко" Сергій Березенко, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Прийняття закону про Антикорупційні суди повинно бути спільно з виконанням усіх позицій, які закладені в конституційну реформу. Антикорупційні суди повинні бути реалізовані в структуру Верховного суду", - заявив Березенко.

Нардеп зазначив, що всі пропозиції, в тому числі щодо імплементації судів поки що напрацьовують у групі з реалізації судової реформи, в яку входять представники всіх політичних сил.

За словами Березенко, фракція БПП запропонувала направити законопроект "Про антикорупційні суди" авторства народних депутатів з "взаємодопомоги" у Венеціанську комісію для дачі висновку. Документ може бути розглянутий у парламенті тільки після позитивного висновку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника, що створення антикорупційного суду супроводжується маніпуляціями.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top