У БПП прогнозують, що в четвер Рада схвалить законопроект про НКРЕКУ

НовиниЕнергетика    19.09.2016 - 11:37
Фото: Кононенко вважає, що нардепи в четвер приймуть законопроект про НКРЕКП
Фото: Кононенко вважає, що нардепи в четвер приймуть законопроект про НКРЕКП

Також Рада розгляне законопроект про ринок електроенергії

У фракції "Блок Петра Порошенка" прогнозують, що в четвер Верховна Рада України схвалить в другому читанні законопроект про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Про це заявив заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко, повідомляє "112 Україна".

"Найважливіший блок законопроектів - це енергетичний блок. У цьому блоці ми будемо розглядати в першому читанні законопроект про ринок електричної енергії, законопроект про стимулювання збільшення видобутку газу в Україні і в цьому ж блоці друге читання законопроекту про НКРЕКП. Я вважаю, що це найважливіший блок на цьому тижні, і він буде в першій половині дня в четвер", - розповів заступник голови БПП.

На думку Кононенко, нардепи підтримають законопроект.

"З законопроектом про НКРЕКУ пов'язано надання Україні макрофінансової допомоги більше, ніж 600 млн євро, тому якщо в четвер ми це проголосуємо, ми виконаємо умови і отримаємо можливість, щоб ця допомога прийшла в нашу країну. Цей законопроект дуже важко голосувався в першому читанні. Потім він розглядався на друге читання... вдалося не провалити цей законопроект, а направити його на повторне друге читання, і я впевнений, що в четвер ми його проголосуємо", - заявив парламентар.

Нагадаємо, країни G7 ( "Велика сімка") закликають Україну якнайшвидше ухвалити закон про НКРЕКП. Повідомляється, що G7 шкодує про затягування процесу прийняття даного законопроекту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top