"Боруссія" розгромила "Бенфіку" і вийшла в 1/4 фіналу ЛЧ

"Боруссія" розгромила "Бенфіку" і вийшла в 1/4 фіналу ЛЧ Фото: П'єр-Емерік Обамеянг

Хет-трик оформив лідер дортмундців Обамеянг

Дортмундська "Боруссія" на своєму полі розгромила "Бенфіку" з рахунком 4:0 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вийшла в чвертьфінал турніру. Про це повідомляється на сайті УЄФА.

Хет-трик оформив лідер дортмундців Обамеянг, ще один гол забив Крістіан Пулишич.

Зазначимо, що перша гра, що відбулася в Лісабоні, закінчилася з рахунком 1:0 на користь "Бенфіки".

Боруссія Д - Бенфіка 4:0

Голи: Обамеянг, 4, 61, 85, Пушилич, 59

Боруссія: Бюрки, Бартра, Папастатопулос (Гинтер, 88), Шмельцер, Пишчек, Кастро, Вайгль, Пулишич, Дурм, Обамеянг (Шюррле, 86), Дембеле (Кагава, 81).

Бенфіка: Едерсон, Луїзао, Линделеф, Елізеу, Андре Алмейда, Сальвіо (Жонас, 64), Самаріс (Живкович, 74), Серви (Хіменес, 82), Піцци, Нелсон Семеду, Мітроглу.

Попередження: Кастро (31), Самаріс (33), Дембеле (38), Пишчек (65).

Нагадаємо, іспанська "Барселона" зуміла пройти у чвертьфінал турніру після виїзної поразки з рахунком 0:4 в першому матчі.