Бондаренко виграла другий титул у кар'єрі

Бондаренко виграла другий титул у кар'єрі Фото: Катерина Бондаренко (УНІАН)

Єдиний раз Катерина Бондаренко перемогла на турнірі WTA у одиночному розряді у 2008 році

Українська тенісистка Катерина Бондаренко перемогла на Tashkent Open в Узбекистані.

У фіналі українська спортсменка перемогла венгерку Тимею Бабош у двох сетах з рахунком 6:4, 6:4.

Видання SportArena зазначає, що Бондаренко вдруге в кар'єрі і вперше з 2008 року перемогла в фіналі турніру WTA (жіночої тенісної організації). У червні 2008 року вона обіграла на турнірі в Бірмінгемі в трьох сетах бельгійку Яніну Вікмайєр.

Нагадаємо, у чвертьфіналі Tashkent Open Бондаренко перемогла японську спортсменку Курумі Нара з рахунком 6:2, 5:7, 6:4, а в півфіналі - росіянку Віру Звонарьову, яка у другому сеті відмовилася продовжувати матч. На момент зупинки українка перемагала з рахунком 7:6, 4:1.

До цього турніру, починаючи з 2011 року, Бондаренко не доходила до півфіналів змагань в одиночному розряді під егідою WTA.

Бондаренко грала у чвертьфіналі в Ташкенті в 2005 і 2006 роках, але далі цього етапу не проходила.