Більшість органів держвлади не готові до роботи в умовах дії закону про держконтроль у сфері госпдіяльності, - Держкомпідприємництва.

Більшість органів державної влади не готові до роботи в умовах дії закону "Про основні положення у сфері держконтролю у сфері господарської діяльності". Про це заявив сьогодні голова Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва (Держкомпідприємництва) Костянтин Ващенко, виступаючи на засіданні Українського союзу промисловців і підприємців. Він уточнив, що вказаний закон набуває чинності 26 грудня 2007 р. "Проте це є проблемою самих відомств. Якщо вони до цих пір не визначилися з критеріями для проведення позапланових перевірок, підприємцям це навіть краще. Тоді їх можна перевіряти раз п'ять років", - підкреслив К.Ващенко. Він також повідомив, що його відомство "відбило спробу" Державної податкової адміністрації вийти зі сфери дії цього закону. "Проте я можу сказати, що в новому уряді будуть продовжені спроби опору цьому закону. Тому що одна справа критикувати, знаходячись в опозиції, інша справа, коли до тебе приходять з апарату і говорять: "А як ми наповнюватимемо бюджет?", - заявив К.Ващенко.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся